Zimní sporty v lyžařském ráji Špindlerův Mlýn. Lyžařská a snowboardová škola SpindlMAX ve Špindlerově Mlýně

Máte chuť na lyžování, snowboarding nebo jiné zimní sporty ve Špindlerově Mlýně? Jestli chcete trávit svou zimní dovolenou ve Špindlerově Mlýně s celou rodinou nebo hledáte bohatou zábavu a lyžování s přáteli, jste v lyžařské škole SpindlMAX správně.

Nabízíme lyžařskou a snowboardovou výuku pro všechny věkové kategorie. 

Děti začínající s lyžováním se mohou bavit při výuce ve Snow Kids Parku, pokročilé děti se s námi vydají poznávat sjezdovky Ski areálu Špindlerův Mlýn.

Také pro dospělé nabízí lyžařská škola kurzy pro začátečníky i pokročilé, na lyžích i na snowboardu, privátně i ve skupině.

Výuka v národních jazycích 
Pro naše domácí i zahraniční hosty, zvláště děti, jsou připraveni naši vyškolení instruktoři mluvící česky, německy, anglicky, rusky a polsky.

Vyučujeme za každého počasí!

Privátní výuka:

Největší úspěch ve výuce lyžování i snowboardingu Vám zaručí privátní výuka s vlastním instruktorem. Hledáte  několik užitečných tipů pro Vaši lyžařskou techniku? Ať už jste začátečníci nebo pokročilí, Váš instruktor bude individuálně reagovat na Vaše potřeby v průběhu výuky, čímž dosáhnete největšího úspěchu a zlepšení ve Vaší technice. 

Ceník:

Skupinová výuka:

Naši instruktoři se postarají o znatelný pokrok ve Vašem lyžování. Nemusíte mít žádné obavy. Naučíme Vás lyžovat v jakémkoliv věku. Při zařazování do skupin dbáme na to, aby Vaše zdatnost a lyžařská dovednost odpovídala skupině, se kterou budete trávit svůj výukový čas.

Ceník: